1. razred
2. razred
3. razred
4. razred
5. razred

Nagradno žrebanje Računanje je igra

Časopis Računanje je igra,
Izžrebani učenci 4. razred

 

Učenec/ka Osnovna šola Pošta
Vanja Pugelj, 4.b Osnovna šola Ob Rinži KočevjeKočevje
Mark Ptičar, 4.r Osnovna šola Dr. Jožeta Pučnika ČrešnjevecSlovenska Bistrica
Žiga Triplat, 4.d Osnovna šola GorjeZgornje Gorje
Manca Pokorn, 4.l Osnovna šola LučineGorenja vas
Eva Novak, 4.a Osnovna šola BakovciMurska Sobota
Marina Grmovšek, 4.g Osnovna šola GodovičGodovič
Vid Horvat, 4.r Osnovna šola VoličinaVoličina
Luka Perme, 4.b Osnovna šola ŠmarjetaŠmarješke Toplice
Lili Vehovar, 4.b Osnovna šola Toneta Čufarja MariborMaribor
Lina Lutar, 4.r Osnovna šola KobiljeKobilje
Lara Zidar, 4.b Osnovna šola Božidarja JakcaLjubljana
Pia Kenig, 4.a Osnovna šola Nove JaršeLjubljana
Tjaša Milavec, 4.g Osnovna šola LipoglavŠmarje-Sap
Eva Laznik, 4.r Osnovna šola LetušŠmartno ob Paki
Saša Remec, 4.r Podružnična šola ČrničeČrniče
Maša Mlinar, 4.a Osnovna šola Dušana Muniha Most na SočiMost na Soči
Nina Šoštarič, 4.r Osnovna šola Središče ob DraviSredišče ob Dravi
Laura Čepon, 4.b Osnovna šola Prežihovega VorancaLjubljana
Teja Zajc, 4.r Osnovna šola Mirana JarcaLjubljana
Neža Kavčič, 4.b Osnovna šola BistricaTržič
Teja Rupnik, 4.r Osnovna šola Črni vrhČrni Vrh nad Idrijo
Niko Bojnec, 4.r Dvojezična osnovna šola Dobrovnik Ketnyelvu altalanos iskola DobronakDobrovnik/Dobronak
Lejla Kranjc, 4.d Osnovna šola Šentviška GoraSlap ob Idrijci
Iva Kostič, 4.b Zavod Svetega Stanislava Osnovna šola Alojzija ŠuštarjaLjubljana Šentvid
Jure Wolf, 4.a Osnovna šola CankovaCankova
Izak Kruh, 4.d Osnovna šola Šentjernej, PŠ OrehovicaŠentjernej
Rok Bauman, 4.r Osnovna šola Loče, podr. JernejLoče
Zoja Jug, 4.a Osnovna šola TrbovljeTrbovlje
Blaž Urankar, 4.r Osnovna šola Šmartno v TuhinjuLaze v Tuhinju
Vita Jemec, 4.d Osnovna šola Janka Modra Dol pri Ljubljani PŠ DolskoDol pri Ljubljani
Blaž Podobnik, 4.r OŠ Ivana Tavčarja Podružnica SovodenjSovodenj
Zala Cigit, 4.a Osnovna šola LenartLenart v Slovenskih goricah
Nejc Stanič, 4.k Podružnična šola Kal nad KanalomKal nad Kanalom
Anaja Razboršek, 4.b Osnovna šola Slave KlavoreMaribor
Pia Kosec, 4.d Osnovna šola Preserje pri RadomljahRadomlje
Zarja Novak, 4.a Osnovna šola Dušana Flisa HočeHoče
Nejc Obreza, 4.a Osnovna šola Miroslava Vilharja - OPPPostojna
Anamarija Zupančič, 4.a Osnovna šola Ivana KavčičaIzlake
Marcel Erčulj, 4.r JVIZ Osnovna šola DobrepoljeVidem-Dobrepolje
Lana Brus, 4.b Osnovna šola VoličinaVoličina

 

www.antus.si   |   pravna obvestila   |   avtor   |   sreda, 17.7.2019