1. razred
2. razred
3. razred
4. razred
5. razred

Nagradno žrebanje Računanje je igra

Časopis Računanje je igra,
Izžrebani učenci 3. razred

 

Učenec/ka Osnovna šola Pošta
Gal Grobelnik, 3.r Osnovna šola Šentjanž pri DravograduŠentjanž pri Dravogradu
Brina Škrlj, 3.r Osnovna šola Primoža Trubarja Velike LaščeVelike Lašče
Patrik Oblak, 3.m Podružnična šola MavčičeMavčiče
Julija Flajnik, 3.a Osnovna šola PodčetrtekPodčetrtek
Žiga Robek, 3.c Osnovna šola Predoslje KranjKranj
Tara Habjan, 3.r Osnovna šola Loče, podr. JernejLoče
Lana Gabrovšek, 3.a Osnovna šola HorjulHorjul
Klara Kuhar, 3.r Osnovna šola ŠebreljeCerkno
Mitja Dobaj, 3.b Osnovna šola LenartLenart v Slovenskih goricah
Urban Potočnik, 3.e OŠ Antona Aškerca Podružnica Zidani MostZidani Most
Matic Vouri, 3.a Osnovna šola BakovciMurska Sobota
Ana Antolin, 3.b Podružnična šola DokležovjeBeltinci
Nea Maksimovič, 3.b Osnovna šola Ivana Cankarja..Vrhnika
Laura Novšak, 3.a Osnovna šola Dušana Muniha Most na SočiMost na Soči
Laura Novak, 3.r Podružnična šola ČrničeČrniče
Neja Kmet, 3.r Osnovna šola StopičeStopiče
Sara Horvat, 3.b Osnovna šola PuconciPuconci
Viktorija Lisac, 3.r Osnovna šola FaraKostel
Anže Kranjc, 3.r JVIZ, Javni vzgojno-izobraževalni zavod Mozirje, OE OŠ Rečica ob SavinjiRečica ob Savinji
Kaja Obrez, 3.r Osnovna šola TopolMedvode
Carolina Koncilija, 3.a Osnovna šola JuršinciJuršinci
Miha Orgolič, 3.a Osnovna šola Franca Rozmana - StanetaLjubljana Šentvid
Špela Rupar, 3.r Osnovna šola A. Globočnika Podružnica BukovjePostojna
Gabrijela Krajnc, 3.b Osnovna šola KungotaZgornja Kungota
Filip M. Hecher, 3.d Podružnična šola KošakiMaribor
Nina Ana Žibert, 3.b Osnovna šola PruleLjubljana
Gabrijela Koren, 3.r Osnovna šola Šturje POŠ BudanjeVipava
Tina Benko, 3.r Osnovna šola Antona Aškerca Rimske TopliceRimske Toplice
Nika Krvina, 3.c Osnovna šola HrušicaLjubljana
Zoja Tovornik, 3.a Osnovna šola Mihe Pintarja - ToledaVelenje
Tea Leva, 3.c Osnovna šola Ptujska GoraPtujska Gora
Lea Mujakič, 3.r Osnovna šola Martina KrpanaLjubljana
Klemen Berdajs, 3.a Osnovna šola Ivana KavčičaIzlake
Lana Rotar, 3.h Osnovna šola HotičLitija
Lovro Medik, 3.r Osnovna šola Središče ob DraviSredišče ob Dravi
Žiga Bolje, 3.b OŠ Antona Šibelja - Stjenka POŠ ŠtanjelŠtanjel
Lana Pečnik, 3.a Osnovna šola Toneta Čufarja Ljubljana
Melita Rupnik, 3.r Osnovna šola Črni vrhČrni Vrh nad Idrijo
Janez Feltrin, 3.r Osnovna šola Šentviška GoraSlap ob Idrijci
Enya Kristina Fras, 3.a Osnovna šola KobiljeKobilje

 

www.antus.si   |   pravna obvestila   |   avtor   |   torek, 12.11.2019