1. razred
2. razred
3. razred
4. razred
5. razred

Nagradno žrebanje Računanje je igra

Časopis Računanje je igra, 1-2018/19
Izžrebani učenci 2. razred

 

Učenec/ka Osnovna šola Pošta
Ana Veselnovič, 2.b Osnovna šola Ivana CankarjaTrbovlje
Tanaš Brešan, 2.c Osnovna šola Dušan Munih, PŠ PodmelecMost na Soči
Klara Smukavec, 2.b Osnovna šola Predoslje KranjKranj
Andraž Hrovat, 2.a Osnovna šola dr. Jožeta Toporišiča DobovaDobova
Ana Ornik, 2.a Osnovna šola in vrtec ApačeApače
Sara Marie Blatnik, 2.b Osnovna šola Šmarje SapŠmarje-Sap
Lovro Babič, 2.c Osnovna šola PreboldPrebold
Julia Brezničar, 2.b Osnovna šola Cvetka GolarjaŠkofja Loka
Urška Pust, 2.r Osnovna šola Loče, podr. JernejLoče
Jan Stopar, 2.a Osnovna šola Jožeta GorjupaKostanjevica na Krki
Lara Feltrin, 2.c Osnovna šola Antona Tomaža Linharta RadovljicaRadovljica
Iza Kovačič, 2.r Osnovna šola Dr. Bogomirja Magajne DivačaDivača
Zoja Jelen, 2.a Osnovna šola Gustava Šiliha LaporjeLaporje
Matej Gartner, 2.g Osnovna šola LipoglavŠmarje-Sap
Žana Zamida, 2.a Osnovna šola BrusniceBrusnice
Benjamin Begič, 2.c Osnovna šola DomžaleDomžale
Luka Smodiš, 2.r Osnovna šola ŠalovciŠalovci
Tim Stare, 2.c Osnovna šola Komenda MosteKomenda
Pika Rudolf, 2.c Osnovna šola Ivan Cankar, PŠ CvenLjutomer
Miha Kodelja, 2.k Podružnična šola Kal nad KanalomKal nad Kanalom
Brita Nika Škof, 2.a Osnovna šola Antona GlobočnikaPostojna
Tjaša Govekar, 2.r Osnovna šola GodovičGodovič
Ella Jozič, 2.c Osnovna šola Gorica VelenjeVelenje
Sara Marija Plimon, 2.r Podružnična šola OjstricaDravograd
Marija Šuligoj, 2.b Osnovna šola BiljeRenče
Aljaž Pestotnik, 2.a Osnovna šola PreskaMedvode
Karla Anželj, 2.a Osnovna šola Oskar KovačičLjubljana
Ema Trdin, 2.a Osnovna šola Venclja PerkaDomžale
Agata Smirnova, 2.b Osnovna šola LedinaLjubljana
Žiga Turnšek, 2.r OŠ Apače Podružnična šola StogovciApače
Aleks Đokić, 2.b Osnovna šola Mihe Pintarja - ToledaVelenje
Bor Kopač, 2.c Osnovna šola ŽiriŽiri
Maša Vrbek, 2.r Osnovna šola ŽetaleŽetale
Sara Koleša, 2.t Podružnična šola TemenicaŠentvid pri Stični
Žiga Fras, 2.a Osnovna šola BakovciMurska Sobota
Sara Zorko, 2.m Podružnična šola MavčičeMavčiče
Žiga Flegar Časar, 2.b Osnovna šola II Murska SobotaMurska Sobota
Mikail Hrustič, 2.b Osnovna šola Slave KlavoreMaribor
Val Kos Kumer, 2.a Osnovna šola PolzelaPolzela
Filip Karlin, 2.a Osnovna šola Ivana GroharjaŠkofja Loka

 

www.antus.si   |   pravna obvestila   |   avtor   |   torek, 23.4.2019