1. razred
2. razred
3. razred
4. razred
5. razred

Nagradno žrebanje Računanje je igra

Časopis Računanje je igra, 1-2018/19
Izžrebani učenci 1. razred

 

Učenec/ka Osnovna šola Pošta
Natalija Kuzmanović, 1.a Osnovna šola LitijaLitija
Ema Gerdak, 1.r Osnovna šola BregPtuj
Martin Gjerkeš, 1.š Osnovna šola TurniščeTurnišče
Vita Rodela Vilhar, 1.a Osnovna šola Elvire Vatovec Prade - Koper Scuola elementare Elvira Vatovec Prade - CapodistriaKoper/Capodistria
Aljaž Pečovnik, 1.r Podružnična šola TrbonjeTrbonje
Hana Steyer, 1.a Osnovna šola in vrtec ApačeApače
Lara Iskra, 1.r Osnovna šola Podgora KuteževoIlirska Bistrica
Rebeka Kosmač, 1.r Osnovna šola LedineSpodnja Idrija
Maja Rosa, 1.r OŠ Draga Bajca Vipava, podružnica PodnanosPodnanos
Teja Kovač, 1.b Osnovna šola Dušana Flisa HočeHoče
Jon Koren, 1.b Osnovna šola Miška KranjcaLjubljana
Pia Menart, 1.k Osnovna šola KovorTržič
Alen Turičnik, 1.r Osnovna šola Šentjanž pri DravograduŠentjanž pri Dravogradu
Ema Strašek, 1.a Osnovna šola HudinjaCelje
Marija Dvoršak, 1.a Javni vzgojno izobraževalni zavod Osnovna šola Destrnik - Trnovska VasDestrnik
Lukas Feher, 1.r Dvojezična Osnovna šola Genterovci Gonterhazi Ketnyelvu Altalanos IskolaDobrovnik/Dobronak
Tinkara Poljšak, 1.r Osnovna šola Vipava podružnica Vrhpolje Vipava
Izak Rutar Pušnik, 1.c Osnovna šola Spodnja ŠiškaLjubljana
Vid Žagar, 1.c Osnovna šola Franceta BevkaLjubljana
Lucija Žlebnik, 1.c Osnovna šola PlešivecVelenje
Pia Novak, 1.a Osnovna šola MajšperkMajšperk
Oskar Mlakar, 1.a Osnovna šola Ivana KavčičaIzlake
Luka Stevanovič, 1.a Osnovna šola ŽirovnicaŽirovnica
Nejc Podbregar, 1.r JVIZ, Javni vzgojno-izobraževalni zavod Mozirje, OE OŠ Rečica ob SavinjiRečica ob Savinji
Lina Petek, 1.d Osnovna šola Dr. Franceta PrešernaRibnica
Julija Kukec, 1.c Osnovna šola VičLjubljana
Lana Čeh, 1.a Osnovna šola DobrnaDobrna
Luka Kurnik, 1.a Osnovna šola BakovciMurska Sobota
Nejc Pevec, 1.r Osnovna šola Ferda Vesela Šentvid pri StičniŠentvid pri Stični
Ana Jeneš, 1.a Dvojezična osnovna šola Prosenjakovci Ketnyelvu Altalanos Iskola PartosfalvaProsenjakovci/Partosfalva
Blažka Trilar, 1.a Osnovna šola Sveta AnaSv. Ana v Slovenskih goricah
Žiga Žgajnar, 1.b Osnovna šola Vide PregarcLjubljana
Ethan Levačič, 1.r Javni vzgojnoizobraževalni zavod OŠ Jakobski DolJakobski Dol
Aleš Lorenčič, 1.a Osnovna šola JuršinciJuršinci
Anaja Radić Krivic, 1,r Podružnična šola LavricaŠkofljica
Alja Lendero, 1.b Osnovna šola Toneta Čufarja JeseniceJesenice
Mateja Rožmanec, 1.b Osnovna šola HorjulHorjul
Jaro Jeršič, 1.c Osnovna šola PragerskoPragersko
Jan Tonkli, 1.b Osnovna šola Koroška Bela JeseniceJesenice
Maša Obal, 1.r Osnovna šola LetušŠmartno ob Paki

 

www.antus.si   |   pravna obvestila   |   avtor   |   ponedeljek, 18.2.2019